thelernen logothelernen
Start for free

«der Schutzhelm» неміс сөзінің ағылшын тіліне аудармасы

der

der Schutzhelm

Мағынасы

Зат есім

Any helmet designed to protect the head from accidental injury, such as a bicycle helmet or construction helmet.

Қалай қолдану керек

Inflation ('inflation') is a feminine noun: die Inflation (plural: die Inflationen - rare). Die Inflation steigt / sinkt — Inflation rises / falls. Hyperinflation — Hyperinflation.

🇰🇿 Қазақша

Мысал

Auf der Baustelle muss man einen Schutzhelm tragen.

Құрылыс алаңында қорғаныш дулыға кию керек.

Жеке сөздік

🦊 Бұл сөзді тікелей AI сұхбатында қолданыңыз

Синонимдер

шлемстроительная касказащита головы

Тұрақты тіркестер

  • Inflation bekämpfenбороться с инфляцией

Бұл ұғым басқа тілдерде

Жиілік дәрежесі: #1552 неміс тілінде

🦊

Олардың бәрін үйрен! 🚀

Ақылды түсіндірмелермен, дыбыстық айтылымдармен және аралық қайталаумен 1000 ең көп таралған неміс сөзін меңгеріңіз.

Тегін оқуды бастаңыз →

Тіркелу қажет емес

Жиі қойылатын сұрақтар

«der der Schutzhelm» неміс сөзінің анықтамасы қандай?

Almanca "der der Schutzhelm" kelimesi şu şekilde tanımlanır: "Any helmet designed to protect the head from accidental injury, such as a bicycle helmet or construction helmet."

«der der Schutzhelm» неміс сөзінің анықтамасы қандай?

Almanca "der der Schutzhelm" kelimesi İngilizce "—" anlamına gelir.

«der der Schutzhelm» неміс сөзі нені білдіреді?

Bu sayfanın üst kısmındaki kelimenin yanındaki oynat düğmesini tıklayarak "der Schutzhelm" kelimesinin doğru sesli telaffuzunu duyabilirsiniz.

Неміс тіліндегі «der Schutzhelm» сөзі қалай оқылады?

Evet, işte pratik bir örnek: "Auf der Baustelle muss man einen Schutzhelm tragen." ("Құрылыс алаңында қорғаныш дулыға кию керек." olarak çevrilir).

der артикльді басқа сөздер

Көбірек w_con сөздер

Қатысты мақалалар