Итальянша "il rischio" сөзінің ағылшын тіліне аудармасы
il rischio
/il ˈriskjo/
Мағынасы
Зат есімThe possibility that something unpleasant or dangerous will happen.
Қалай қолдану керек
The Italian noun 'rischio' (masculine) denotes 'risk, hazard, danger' (The possibility that something unpleasant or dangerous will happen). It typically takes the definite article 'il'. A typical usage pattern is 'Non dobbiamo correre il rischio di ignorare i segnali d'allarme.' (We must not run the risk of ignoring warning signs.).
🇰🇿 Қазақша
—
Мысал
Aprire una nuova attività comporta sempre una certa quota di rischio.
Жаңа бизнесті бастау әрқашан белгілі бір тәуекелді қамтиды.
Non dobbiamo correre il rischio di ignorare i segnali d'allarme.
Жеке сөздік
🦊 Бұл сөзді тікелей AI сұхбатында қолданыңызТұрақты тіркестер
- Aprire una nuova attività comporta sempre una certa quota di rischio.— Открытие нового бизнеса всегда сопряжено с определенной долей риска.
- Non dobbiamo correre il rischio di ignorare i segnali d'allarme.— Мы не должны рисковать и игнорировать предупреждающие сигналы.
Көбірек n сөздер
Бұл ұғым басқа тілдерде
Жиілік дәрежесі: #1117 итальян тілінде
Олардың бәрін үйрен! 🚀
Ақылды түсініктемелер, дыбыстық айтылу және интервал арқылы қайталау арқылы ең көп таралған 1000 итальян сөзін меңгеріңіз.
Тегін оқуды бастаңыз →Тіркелу қажет емес
Жиі қойылатын сұрақтар
Итальян тіліндегі «il rischio» сөзінің анықтамасы қандай?▼
İtalyanca "il rischio" kelimesi İngilizce'de "—" anlamına gelir.
Итальянша "il rischio" сөзі нені білдіреді?▼
Bu sayfanın üst kısmındaki kelimenin yanındaki oynat düğmesini tıklayarak "il rischio" kelimesinin doğru sesli telaffuzunu duyabilirsiniz.
Итальянша "il rischio" сөзі қалай айтылады?▼
Evet, işte pratik bir örnek: "Aprire una nuova attività comporta sempre una certa quota di rischio." ("Жаңа бизнесті бастау әрқашан белгілі бір тәуекелді қамтиды." olarak çevrilir).
Ұсынылатын мақалалар
Аралық қайталау деген не? SM-2 алгоритмі қарапайым тілмен
Аралық қайталау — сөз жаттаудың ең тиімді әдісі. Ұмыту қисығы қалай жұмыс істейтінін, SM-2 алгоритмі қайталау аралықтарын қалай есептейтінін және мұны өз оқуыңызда қалай қолдануға болатынын біліңіз.
Оқу →КеңестерКүнделікті тіл үйрену дағдысын қалай қалыптастыруға болады (ғылым негізделген)
Әдет қалыптастыру психологиясын біліп, оны тіл үйренуге қолданыңыз. Сізді дәйектілікпен қамтамасыз ететін 2 минуттық ережені, әдетті жинақтауды және жолақ механикасын ашыңыз.
Оқу →