thelernen logothelernen
Start for free

Итальянша "la clemenza" сөзінің ағылшын тіліне аудармасы

la clemenza

/la kleˈmɛntsa/

Мағынасы

Зат есім

Leniency, mercy, or mildness in the exercise of power or administration of justice.

Тексерген: TheLernen тіл мамандары тобы

Қалай қолдану керек

The Italian noun 'clemenza' (feminine) denotes 'clemency, mercy' (Leniency, mercy, or mildness in the exercise of power or administration of justice). It typically takes the definite article 'la'. The diminutive and augmentative forms of 'la clemenza' (e.g. with suffixes like -ino, -one, -etto, -accio) are common in informal Italian and express affection, size, or disapproval.

🇰🇿 Қазақша

—

Мысал

I legali del condannato hanno presentato un appello al capo dello stato implorando la clemenza presidenziale.

Сотталушының адвокаттары президенттен кешірім сұрап, мемлекет басшысына үндеу жолдады.

Il sovrano si distinse nella storia per la sua clemenza verso i ribelli arresisi spontaneamente.

Жеке сөздік

🦊 Бұл сөзді тікелей AI сұхбатында қолданыңыз

Тұрақты тіркестер

  • I legali del condannato hanno presentato un appello al capo dello stato implorando la clemenza presidenziale.— Адвокаты осужденного подали прошение главе государства, моля о президентском помиловании.
  • Il sovrano si distinse nella storia per la sua clemenza verso i ribelli arresisi spontaneamente.— Правитель вошел в историю благодаря своему милосердию к мятежникам, сдавшимся добровольно.

Көбірек n сөздер

Жиілік дәрежесі: #1682 итальян тілінде

🇷🇴

Олардың бәрін үйрен! 🚀

Ақылды түсініктемелер, дыбыстық айтылу және интервал арқылы қайталау арқылы ең көп таралған 1000 итальян сөзін меңгеріңіз.

Тегін оқуды бастаңыз →

Тіркелу қажет емес

Жиі қойылатын сұрақтар

Итальян тіліндегі «la clemenza» сөзінің анықтамасы қандай?▼

İtalyanca "la clemenza" kelimesi İngilizce'de "—" anlamına gelir.

Итальянша "la clemenza" сөзі нені білдіреді?▼

Bu sayfanın üst kısmındaki kelimenin yanındaki oynat düğmesini tıklayarak "la clemenza" kelimesinin doğru sesli telaffuzunu duyabilirsiniz.

Итальянша "la clemenza" сөзі қалай айтылады?▼

Evet, işte pratik bir örnek: "I legali del condannato hanno presentato un appello al capo dello stato implorando la clemenza presidenziale." ("Сотталушының адвокаттары президенттен кешірім сұрап, мемлекет басшысына үндеу жолдады." olarak çevrilir).

Ұсынылатын мақалалар