thelernen logothelernen

Итальянша "la gestione" сөзінің ағылшын тіліне аудармасы

la gestione

/la dʒeˈstjone/

Мағынасы

Зат есім

The act or manner of managing, administering, or supervising an organization or asset.

Тексерген: TheLernen тіл мамандары тобы

Қалай қолдану керек

The Italian noun 'gestione' (feminine) denotes 'management, administration, running' (The act or manner of managing, administering, or supervising an organization or asset). It typically takes the definite article 'la'. A natural example is: 'Una gestione oculata delle risorse idriche è indispensabile nei periodi di forte siccità.' (Prudent management of water resources is essential during periods of severe drought.).

🇰🇿 Қазақша

—

Мысал

La nuova gestione del ristorante ha rinnovato completamente il menù e il personale di sala.

Мейрамхананың жаңа басшылығы ас мәзірі мен күтушілер құрамын толығымен жаңартты.

Una gestione oculata delle risorse idriche è indispensabile nei periodi di forte siccità.

Жеке сөздік

🦊 Бұл сөзді тікелей AI сұхбатында қолданыңыз

Тұрақты тіркестер

  • La nuova gestione del ristorante ha rinnovato completamente il menù e il personale di sala.— Новое руководство ресторана полностью обновило меню и обслуживающий персонал.
  • Una gestione oculata delle risorse idriche è indispensabile nei periodi di forte siccità.— Разумное управление водными ресурсами необходимо в периоды сильной засухи.

Көбірек n сөздер

Бұл ұғым басқа тілдерде

Жиілік дәрежесі: #1581 итальян тілінде

🇷🇴

Олардың бәрін үйрен! 🚀

Ақылды түсініктемелер, дыбыстық айтылу және интервал арқылы қайталау арқылы ең көп таралған 1000 итальян сөзін меңгеріңіз.

Тегін оқуды бастаңыз →

Тіркелу қажет емес

Жиі қойылатын сұрақтар

Итальян тіліндегі «la gestione» сөзінің анықтамасы қандай?▼

İtalyanca "la gestione" kelimesi İngilizce'de "—" anlamına gelir.

Итальянша "la gestione" сөзі нені білдіреді?▼

Bu sayfanın üst kısmındaki kelimenin yanındaki oynat düğmesini tıklayarak "la gestione" kelimesinin doğru sesli telaffuzunu duyabilirsiniz.

Итальянша "la gestione" сөзі қалай айтылады?▼

Evet, işte pratik bir örnek: "La nuova gestione del ristorante ha rinnovato completamente il menù e il personale di sala." ("Мейрамхананың жаңа басшылығы ас мәзірі мен күтушілер құрамын толығымен жаңартты." olarak çevrilir).

Ұсынылатын мақалалар