Переклад італійського слова «il discorso» на українську мову
il discorso
/il disˈkorso/
Значення
ІменникУсний послідовний виклад думок перед аудиторією або розмова.
Як вживати
Італійський іменник «discorso» (чоловічого роду) означає «промова, виступ, розмова» (Усний послідовний виклад думок перед аудиторією або розмова). Зазвичай вживається з означеним артиклем «il». Типова модель вживання — «Il presidente ha pronunciato un discorso emozionante in occasione della festa nazionale.» (Президент виголосив зворушливу промову з нагоди національного свята.).
🇺🇦 Українська
промова, виступ, розмова
Приклад
Il presidente ha pronunciato un discorso emozionante in occasione della festa nazionale.
Президент виголосив зворушливу промову з нагоди національного свята.
Abbiamo fatto un lungo discorso sui nostri progetti per l'anno prossimo.
Ми мали довгу розмову про наші плани на прийдешній рік.
Власний словник
🦊 Проговорити це слово в живому дзвінку з ШІПоширені вирази
- Il presidente ha pronunciato un discorso emozionante in occasione della festa nazionale.— Президент виголосив зворушливу промову з нагоди національного свята.
- Abbiamo fatto un lungo discorso sui nostri progetti per l'anno prossimo.— Ми мали довгу розмову про наші плани на прийдешній рік.
Ще слова: n
Це слово іншими мовами
Частота: #1186 в італійській
Вивчи їх усі! 🚀
Опануй 1000 найважливіших італійських слів за допомогою розумних контекстних пояснень, озвучки та інтервальних повторень.
Почати вчитися безкоштовно →Реєстрація не потрібна
Часті запитання (FAQ)
Що означає італійське слово «il discorso»?▼
Італійське слово «il discorso» перекладається українською як «промова, виступ, розмова».
Як вимовляється італійське слово «il discorso»?▼
Ви можете прослухати правильну вимову слова «il discorso», натиснувши кнопку відтворення поруч із словом у верхній частині цієї сторінки.
Чи є приклад речення зі словом «il discorso»?▼
Так, ось практичний приклад використання: «Il presidente ha pronunciato un discorso emozionante in occasione della festa nazionale.» (що перекладається як «Президент виголосив зворушливу промову з нагоди національного свята.»).
Рекомендовані статті
Що таке інтервальне повторення? Алгоритм SM-2 простими словами
Інтервальне повторення — найефективніший метод запам'ятовування слів. Дізнайтеся, як працює крива забування, як алгоритм SM-2 розраховує інтервали повторень, і чому 20 хвилин на день краще, ніж 2 години зубріння.
Читати →ПорадиЯк виробити звичку вчити мову щодня (на основі науки)
Психологія звичок у вивченні мов. Правило 2 хвилин, ланцюжок звичок та стріки.
Читати →