thelernen logothelernen

«praca zespołowa» поляк сөзінің ағылшын тіліне аудармасы

praca zespołowa

/ˈprat͡sa/

Мағынасы

Зат есім

The cooperative effort of a team of people to achieve a common goal.

Қалай қолдану керек

The compound noun 'praca zespołowa' (teamwork / team work) is composed of 'praca' (work) and the adjective 'zespołowa' (team-related). It declines by inflecting both parts (mostly 'praca' changes: genitive 'pracy zespołowej', locative 'w pracy zespołowej').

🇰🇿 Қазақша

teamwork

Қолдану нұсқаулығыPraca zespołowa jest bardzo skuteczna

Құрылым нұсқаулығы

Polish Word: praca zespołowa
Translation: teamwork

Үлгі сөйлемдер

Praca zespołowa jest bardzo skuteczna

Топпен жұмыс істеу өте тиімді.

Жеке сөздік

🦊 Бұл сөзді тікелей AI сұхбатында қолданыңыз

Синонимдер

кооперация / сотрудничество

Тұрақты тіркестер

  • umiejętność pracy zespołowej— навык командной работы
  • efektywna praca zespołowa— эффективная командная работа
  • postawić na pracę zespołową— делать ставку на командную работу

Көбірек Жұмыс және Мансап сөздер

Бұл ұғым басқа тілдерде

Жиілік дәрежесі: #1054 поляк тілінде

🦊

Олардың бәрін үйрен! 🚀

Ақылды түсініктемелері, дыбыстық айтылымы және аралық қайталауы бар 1000 ең көп таралған поляк сөзін меңгеріңіз.

Тегін оқуды бастаңыз →

Тіркелу қажет емес

Жиі қойылатын сұрақтар

«praca zespołowa» поляк сөзінің анықтамасы қандай?▼

Lehçe "praca zespołowa" kelimesi İngilizce'de "teamwork" anlamına gelir.

«praca zespołowa» поляк сөзі нені білдіреді?▼

Bu sayfanın üst kısmındaki kelimenin yanındaki oynat düğmesini tıklayarak "praca zespołowa" kelimesinin doğru sesli telaffuzunu duyabilirsiniz.

«praca zespołowa» поляк сөзі қалай оқылады?▼

Evet, işte pratik bir bağlam/örnek: "Praca zespołowa jest bardzo skuteczna".

Ұсынылатын мақалалар