thelernen logothelernen
Start for free

Tłumaczenie czeskiego słowa „TV série” na język polski

TV série

/tɛːfɛˈriː/

Znaczenie

Rzeczownik

Serial telewizyjny emitowany w odcinkach.

Zweryfikowane przez zespół językowy TheLernen

Jak używać

Bardziej naturalne po czesku to 'televizní seriál'. Podstawowy element słownictwa, często spotykany w potocznym i pisanym języku czeskim.

🇵🇱 Polski

seryjny

Przykład

Tato série má deset sezón.

Ten serial ma dziesięć sezonów.

Herec hraje ve slavném seriálu.

Aktor gra w znanym serialu.

Twój słownik

🦊 Użyj tego słowa w rozmowie z AI na żywo

Synonimy

serial

Popularne zwroty

  • oblíbená TV sérieulubiony serial TV
  • Tato série má deset sezón.Ten serial ma dziesięć sezonów.

Więcej słów: Rozrywka i czas wolny

Częstość: #245 w języku czeskim

🇨🇿

Naucz się ich wszystkich! 🚀

Opanuj 1000 najczęstszych słów czeskich dzięki inteligentnym wyjaśnieniom kontekstowym, wymowie i powtórkom z odstępami.

Zacznij naukę za darmo →

Rejestracja nie jest wymagana

Najczęściej zadawane pytania

Co oznacza czeskie słowo „TV série”?

Czeskie słowo „TV série” oznacza po polsku „seryjny”.

Jak wymawia się czeskie słowo „TV série”?

Możesz odsłuchać poprawną wymowę słowa „TV série”, klikając przycisk odtwarzania obok słowa na górze tej strony.

Czy mogę zobaczyć przykładowe zdanie ze słowem „TV série”?

Tak, oto praktyczny przykład: „Tato série má deset sezón.” (co tłumaczy się jako „Ten serial ma dziesięć sezonów.”).

Sugerowane artykuły