thelernen logothelernen
Start for free

Переклад румунського слова «în timp ce» на українську мову

în timp ce

/ɨn timp ce/

Значення

Сполучник

Протягом того ж часу, що.

Перевірено командою TheLernenВизначення з джерела: Wiktionary (CC BY-SA 4.0)

Як вживати

Використовується для позначення контрасту або одночасної дії. Румунські дієслова відмінюються за кількома часами та способами, зворотні форми поширені в мовленні.

🇺🇦 Українська

під час

Приклад

Învăț în timp ce mă uit la televizor.

Я вивчаю, дивлячись телевізор.

Mănânc în timp ce vorbesc.

Я їдаю, розмовляючи.

Власний словник

🦊 Проговорити це слово в живому дзвінку з ШІ

Синоніми

тоді як, у той час якпоки, у той час як

Поширені вирази

  • în timp ce mergeamпоки я йшов
  • în timp ce vorbeaу той час як він говорив

Ще слова: Сполучники та прийменники

Частота: #152 в румунській

🇷🇴

Вивчи їх усі! 🚀

Опануй 1000 найважливіших румунських слів за допомогою розумних контекстних пояснень, озвучки та інтервальних повторень.

Почати вчитися безкоштовно →

Реєстрація не потрібна

Часті запитання (FAQ)

Що означає румунське слово «în timp ce»?

Румунське слово «în timp ce» перекладається українською як «під час».

Як вимовляється румунське слово «în timp ce»?

Ви можете прослухати правильну вимову слова «în timp ce», натиснувши кнопку відтворення поруч із словом у верхній частині цієї сторінки.

Чи є приклад речення зі словом «în timp ce»?

Так, ось практичний приклад використання: «Învăț în timp ce mă uit la televizor.» (що перекладається як «Я вивчаю, дивлячись телевізор.»).

Рекомендовані статті