thelernen logothelernen
Start for free

Lehçe "siebie nawzajem" kelimesinin İngilizce'ye çevirisi

siebie nawzajem

/ɛtʃ ˈɔtərpol/

Anlamı

Zamir

Birbirimize; biri diğerine; bir fiilin hem özne hem de doğrudan nesne olarak iki veya daha fazla varlığa uygulandığını belirtir:.

Tarafından incelendi TheLernen dil ekibiTanımın kaynağı Wiktionary (CC BY-SA 4.0)

Nasıl kullanılır

The pronoun phrase 'siebie nawzajem' (each other / one another) is used for reciprocal actions. Note: the source metadata mistakenly lists this as a noun, but it is a pronoun phrase. The first word 'siebie' declines (e.g., G. 'siebie nawzajem', D. 'sobie nawzajem', I. 'sobą nawzajem'), while 'nawzajem' remains unchanged.

🇹🇷 Türkçe

each other

Kullanım kılavuzuOni są przyjaciółmi i uwielbiają się nawzajem.

Yapı Kılavuzu

Polish Word: siebie nawzajem
Translation: each other

Örnek cümleler

Oni są przyjaciółmi i uwielbiają się nawzajem.

Onlar arkadaştırlar ve birbirlerini severler.

Rodzina uwielbia się nawzajem.

Aile birbirini seviyor.

Kişisel kelime dağarcığınız

🦊 Bu kelimeyi canlı bir AI sohbetinde kullanın

Eş anlamlılar

взаимно

Ortak ifadeler

  • kochać siebie nawzajemлюбить друг друга
  • pomagać sobie nawzajemпомогавать друг другу
  • rozmawiać ze sobą nawzajemразговаривать друг с другом

Bu kavram diğer dillerde

Frekans sıralaması: #796 Lehçe

🦊

Hepsini öğrenin! 🚀

Akıllı açıklamalar, sesli telaffuz ve aralıklı tekrarlamayla en yaygın 1000 Lehçe kelimede ustalaşın.

Ücretsiz Öğrenmeye Başlayın →

Kayıt gerekmez

Sıkça sorulan sorular

Lehçe "siebie nawzajem" kelimesi ne anlama geliyor?

Lehçe "siebie nawzajem" kelimesi İngilizce'de "each other" anlamına gelir.

Lehçe "siebie nawzajem" kelimesini nasıl telaffuz edersiniz?

Bu sayfanın üst kısmındaki kelimenin yanındaki oynat düğmesini tıklayarak "siebie nawzajem" kelimesinin doğru sesli telaffuzunu duyabilirsiniz.

"siebie nawzajem" içeren bir kullanım kılavuzu veya örneğini görebilir miyim?

Evet, işte pratik bir bağlam/örnek: "Oni są przyjaciółmi i uwielbiają się nawzajem.".

Daha Fazla Makaleler ve Zamirler kelimeler

İlgili okuma