thelernen logothelernen
Start for free

Переклад німецького слова «die Gewaltfreiheit» на українську мову

die

die Gewaltfreiheit

Значення

Іменник

Іменник жіночого роду: «ненасильство (принцип відмови від застосування сили)».

Перевірено командою TheLernenВизначення з джерела: Wiktionary (CC BY-SA 4.0)

Як вживати

Gewaltfreiheit («ненасильство / відмова від застосування сили») — іменник жіночого роду (без множини). Ключовий принцип у врегулюванні конфліктів.

🇺🇦 Українська

ненасильство

Приклад

Kinder haben ein Recht auf gewaltfreie Erziehung.

Діти мають право на виховання без насильства.

Власний словник

🦊 Проговорити це слово в живому дзвінку з ШІ

Синоніми

пацифізм

Поширені вирази

  • das Prinzip der Gewaltfreiheitпринцип ненасильства

Ще слова: lid

Частота: #1510 в німецькій

🦊

Вивчи їх усі! 🚀

Опануй 1000 найважливіших німецьких слів за допомогою розумних контекстних пояснень, озвучки та інтервальних повторень.

Почати вчитися безкоштовно →

Реєстрація не потрібна

Часті запитання (FAQ)

Яке значення німецького слова «die die Gewaltfreiheit»?

Німецьке слово «die die Gewaltfreiheit» має таке значення: «Іменник жіночого роду: «ненасильство (принцип відмови від застосування сили)».»

Що означає німецьке слово «die die Gewaltfreiheit»?

Німецьке слово «die die Gewaltfreiheit» перекладається українською як «ненасильство».

Як вимовляється німецьке слово «die Gewaltfreiheit»?

Ви можете прослухати правильну вимову слова «die Gewaltfreiheit», натиснувши кнопку відтворення поруч із словом у верхній частині цієї сторінки.

Чи є приклад речення зі словом «die Gewaltfreiheit»?

Так, ось практичний приклад використання: «Kinder haben ein Recht auf gewaltfreie Erziehung.» (що перекладається як «Діти мають право на виховання без насильства.»).

Інші слова з артиклем die

Рекомендовані статті