thelernen logothelernen
Start for free

Переклад польського слова «gra planszowa» на українську мову

gra planszowa

/ɡra planˈʂɔva/

Значення

Іменник

Будь-яка з багатьох стратегічних або азартних ігор, які граються на спеціально розробленій дошці; часто включає в себе один або більше гравців, які пересувають фігури та використовують кубики або карти.

Перевірено командою TheLernenВизначення з джерела: Wiktionary (CC BY-SA 4.0)

Як вживати

Gra planszowa («настільна гра») — іменник жіночого роду. Розм. planszówka.

🇺🇦 Українська

настільна гра

КонтекстCórka mojej siostry gra w grę planszową z przyjaciółkami.

Деталі

Polish Word: gra planszowa
Translation: настільна гра

Приклади речень

Córka mojej siostry gra w grę planszową z przyjaciółkami.

Дочка моєї сестри грає в настільну гру зі своїми друзями.

Власний словник

🦊 Проговорити це слово в живому дзвінку з ШІ

Синоніми

настілка (розм.)

Поширені вирази

  • grać w planszówki— грати в настільні ігри
  • zasady gry planszowej— правила настільної гри

Ще слова: Розваги та дозвілля

Частота: #1430 в польській

🦊

Вивчи їх усі! 🚀

Опануй 1000 найважливіших польських слів за допомогою розумних контекстних пояснень, озвучки та інтерактивних занять.

Почати вчитися безкоштовно →

Реєстрація не потрібна

Часті запитання (FAQ)

Що означає польське слово «gra planszowa»?▼

Польське слово «gra planszowa» перекладається українською як «настільна гра».

Як вимовляється польське слово «gra planszowa»?▼

Ви можете прослухати правильну вимову слова «gra planszowa», натиснувши кнопку відтворення поруч із словом у верхній частині цієї сторінки.

Чи є контекст або приклад використання слова «gra planszowa»?▼

Так, ось практичний контекст/приклад використання: «Córka mojej siostry gra w grę planszową z przyjaciółkami.».

Рекомендовані статті